Hakkımızda

Hakkımızda

Antalya iha olarak amacımız müşterilerimizin en güzel anlarını en kaliteli şeklide, uzman ekibimiz ve son teknoloji drone’larımızla hep hatırlanacak anılara dönüştürmek.

Vizyonumuz ANTALYA’da drone çekimi konusunda son teknoloji ürünlerle en kaliteli havadan video ve fotoğraf çekimi yapmaktır. Tüm video ve fotoğrafların istenilen biçimde ve formatta işlemlerden geçirilip en kısa zamanda müşterilerimize teslim edilmektedir. Hedefimiz: antalyada, drone çekim havadan video ve fotoğraf çekim konusunda uzman kadromuzla sürekli geliştirip en kaliteli çekimleri yerinde gerçekleştirip en değerli anlarınızı, görüntülerinizi siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaştırmaktır.

Faaliyet alanlarımız

Havadan 360 derece 180 metreye kadar video ve fotoğraf çekimi

Düğün drone çekimleri

Sünnet drone çekimleri

Doğum günü drone çekimleri

Özel anların drone çekimi( evlilik teklifi)

Konser drone çekimi

Kamu kurum ve kuruluşlarının bina ve özel projeleri drone çekimi

Fabrika ve tesis alanı drone çekimi

Kongre drone çekimi

Eğitim kurumları drone çekimi

Mezuniyet drone çekimi

Otel reklam ve tanıtım filmi drone çekimi

Reklam ve tanıtım filmi drone çekimleri


  • Çekim Sayısı

About The Author

Tolga Zorlu

No Comments

Leave a Reply

499TL'den başlayan fiyatlarla

TEKLİF İSTEYİN

Bizimle iletişime geçmenizin ardından keşif ve kurgu ekibimiz ilgili sahaya gelerek çekim öncesi analiz yapacaktır. Bu sayede en doğru açı ve ekipmanlar tespit edilecek. Sizin de içerisinde yer alacağınız bir süreç dahilinde çekim için bir kurgu hazırlanacak.

BOT KORUMA(KUTUYA TIKLA)

Call Now ButtonHEMEN ARA
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birine tıklayın veya bize info@antalyaiha.com adresine e-posta gönderin.

×